Sopalı Pankart Fanzinin kağıdında vefa vardır

Deplasmana giderken, deplasman otobüsünde keyfin yerindedir ve maç dönüşü o yol hiç bitmesin istersin. Fakat yol biter ve sigaranı yakarak gecenin karanlığına gömülürsün. İşte öyle bir yoldayız Haziran 2014’ten bu yana. 4-5 kişiyle çıktığımız ve sonu görülmeyen bu yolda… Giderek kalabalıklaştı otobüsümüz tribünler için girdiğimiz mücadelede. Her renkten ve her takımdan kozmopolit bir şekil aldı 1 buçuk senede. Fakat hayat şartları, iş/aile/okul durumları yüzünden otobüsümüz mola verdi ve zamanla sayımız azaldı. Arka beşlide takıldığımız günler, işimizi daha iyi yapmak için tartıştığımız zamanlar geride kaldı bazılarımız için. Ama otobüsümüz yoluna hala devam ediyor ve de edecektir.

03.05.15 (46)

03.05.15 (140)

Eline nevalesini alıp yüreğini ortaya koyan ve bu güzel yolculuğu erken bitenlerin emeği, muhabbeti, bize kattıkları unutulmaz.

03.05.15 (141)

Sopalı Pankart ekibi emek verenleri unutmaz. Sopalı Pankart Fanzinin kağıdında vefa vardır, her şeye rağmen “saygı ve sevgi” vardır.

Deplasman otobüsümüz yoluna devam ediyor. Biriktirdiği anılarıyla, büyüttüğü mücadelesiyle. Türkiye’de taraftarın sesine megafon, mağduriyetine ise ortak olmaya devam edecek. Değişen yolcularıyla, arka beşlide işlerinden kaldığı zamanda goygoy, hayat uğraşında bir yoldaş olmayı sürdürecek.

Sopalı Pankart’ın yola çıkarken dediği gibi; “Her yerde karşınıza çıkabilir. Belki bir gün deplasman yolunda…”

Selametle.

Paylaş..Share on TumblrPrint this pagePin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on FacebookEmail this to someone

admin