SOPALI PANKART FANZİN 23.SAYISI ÇIKTI !

Sopalı Pankart Fanzin’in Yirmi Üçüncü sayısını çıkarttık..

Tribünler adına birbirinden özel konularla 23 sayfa olarak karşınızdayız. 23. Sayımızda Katar’da oynanacak olan 2022 dünya kupası organizasyonu kapak olarak kullanmayı uygun bulduk. Arka kapakta ise SPF SOUL RADYO adıyla hazırladığımız radyo istasyonumuzun görseli mevcut.

Sopalı Pankart Fanzin #23

Sopalı Pankart Fanzin yeni sayısına “ Hiçbir kulübümüz yok olmasın “ başlığıyla çıkıyor. Bunun devamında tribün mücadelemiz hakkında öz eleştiriler mevcut. Yine kapakla alakalı olan Katar 22 organizasyonunun gelişim ve başlangıç süreciyle birlikte iç detaylarına indik. Ayrıca E-Bilet ve 6222 süreci hakkında yine bir serzeniş,eleştiri ve isyan barındıran makalelerimizle birlikte her ay devam ettiğimiz ve 7.sine geldiğimiz Münferit Roman’ı fanzinimizde bulabilirsiniz. Bununla birlikte en önemli konularımızdan olan ve bu ay ikincisine devam ettiğimiz “ TARAFTAR KULÜP YÖNETEBİLİR Mİ? “ araştırmamıza 132 Gün başlıklı Sakaryaspor yazısı ile yapıyoruz. Kapanış işe “ Nerede bu adamların stadı ? “ başlıklı yazıyla Beykoz Stadı makalesi ile son buluyor.

Fanzinin teknik detaylarına gelecek olursak yine yarı mat beyaz kağıda 2 full renkli kapak ve içeriği siyah beyaz şeklinde. 23+2 25 sayfa olarak sizlerle her zamanki gibi mekanlar aracılığıyla tamamen ÜCRETSİZ olarak buluşuyor.

Keyifli okumalar. Ultra Kalın !

Not: Fanzini hiçbir şekilde para vererek almanıza gerek yok. Mekanlardan fanzinlerinizi lütfen 1er adet alın. Eğer fazlasına ihtiyacınız varsa eşe dosta vermek için fotokopi çekerek çoğaltabilirsiniz.

SPF SOUL RADYO

TARAFTARLAR KULÜP YÖNETEBİLİR Mİ ? #2

Paylaş..Share on TumblrPrint this pagePin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on FacebookEmail this to someone

admin