“Scheiss – DFB” (Si*tir Alman Futbol Federasyonu)

Eintracht Frankfurt taraftarı Alman Futbol Federasyonuna sert tepki gösterdi.

Geçtiğimiz sezon sekiz maçta çıkan olaylar nedeniyle Alman Futbol Federasyonu izleme komitesi yeniden toplanarak Eintracht Frankfurt tribün liderine spor müsabakaların dan men kararı verdi.

Darmstadt 98 maçın sonrası alınan bayraklar

Almanya da hiç bir karar, Alman Futbol Federasyon denetleme kurulu tarafından tekrar gündeme getirilmemekte. Buna Pyro Technic sonrası verilen cezalar dahil. Frankfurt tribünlerinde tekrarlanan olaylar Federasyonu yeniden toplanma kararında önemli rol oynadı.

Dortmund maçı koreografisi

Alman Futbol Federasyonu Eintracht Frankfurt tribünlerine koreografi yasağa getirmişti. Ultras Frankfurt, Darmstadt 98 derbisinde ve Dortmund deplasmanın küçük koreografiler yaparak bu yasağı delmişti.  Köln ve Augsburg maçlarında direk federasyonu eleştiren koreografiler yapılmıştı.

Balonlar da Almanya Futbol Federasyonu logosu üzerine çarpı çekilmiş baskılar bulunuyor.

Alman Futbol Federasyonu ve Alman Ultra Taraftarları alternatif medyası arasında Mart ayı başından beri bu konu üzerinde bir diyalog var. Alman Futbol Federasyonunun cevabı “Spor yargı sisteminin bir parçası olarak bu soruşturmaların devam ettiği” şeklinde olmuş.

Freddy için Aralık ayında şartlı tahliye bekleniyor.

FREIHEIT FÜR FREDDY

Paylaş..Share on TumblrPrint this pagePin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on FacebookEmail this to someone

semtimiz sevdamiz