R.I.P Gabriele Sandri 11.11.2007

11 Kasım 2007’de arkadaşlarıyla Milan deplasmanına giden Gabriele Sandri, bir benzinlikte mola verdikleri sırada Parma deplasmanına giden Juve Ultraları ile karşılaşır bir sürtüşme yaşarlar ve yollarına bakarlar. Yolun karşısında bulunan bir polis memurunun verdiği ifadeye göre açtığı uyarı ateşinden sonra ikincisinin kazara patlamış olmasıdır. Ardından arkadaşlarıyla beraber hareket halindeki araçta seyreden Sandri’nin kelebek camından boynuna bu mermi girer ve Sandri hayatını kaybeder.

fOT6p

Kazara olduğu söylenen bu olay bayağı bir keskin nişancılık gerektiriyor. Özellikle araç hareket halinde ise.. İlk uyarı ateşinden sonra ikinci ateşin direkt araca yolun karşısından açılması da ayrı bir olaydır. En nihayetinde bu olay Gabriele Sandri’nin hayatına mal olmuştur. Gabriele her maça gitmeyen ve o şikayetçi olunan taraftar profillerinden biri değildi. 28 yaşında bir dj’di ve bir deplasman yolunda polis kurşunu tarafından öldürüldü. Bir kaç yıl ve bir kaç maç tribünlerde,televizyonlarda anıldı en nihayetinde yangın ailesinin evine düştü.

Umarız tribünler adına daha fazla ölümle karşılaşmayız. Taraftarlar,fanatikler,Ultralar suçlu değildir. RIP GABRIELE SANDRI

ROME - NOVEMBER 28: Lazio fans display a mural in memory of Gabriele Sandri the Lazio supporter killed recently during the UEFA Champions League Group C match between Lazio and Olympiacos at the Olympic Stadium on November 28, 2007 in Rome, Italy.  (Photo by Michael Steele/Getty Images)

R.I.P GABRIELE SANDRI 11.11.2007

Paylaş..Share on TumblrPrint this pagePin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on FacebookEmail this to someone

admin