Futbol Zirvesi

2. Futbol zirvesini izledim. Cumhurbaskanim, Spor bakanım, Federasyon başkanım konuşacaktı. İş yerinde kaçak YouTube canlı yayını kovaladık. Ben bekliyorum ki artık passolig e gerek kalmadı diye bir açıklama yapılsın.
Biri çıktı dün eğer video hakem olmazsa lige başlamaya gerek yok demiş hala kulüp başkanı ve kulüpler birliği başkanı (ilerde a.Ş olacak ligin de patronu olacak) şimdi de çıktı. Futbol bileşenleri dedikleri taraftarı soyanlari övdü durdu. Öteki çıktı avm zarar eder korkusuyla referandum da evet diyelim dedi. (Kişisel olarak forbes e açıklama yapan bir iş adamı vasfıyla bunu söylese mantıklı gelirdi.) Sonra Arapça konuşan bi abi çıktı. Yatırım yaptık daha da buyuyecegiz dedi. Eyvallah adam patron ne diyecek batariz inşallah mı diyecek. (Haddinden fazla parayı niye verdiyse?) Bir de şampiyonluk kutlamasında soluna dönüp ‘parali köpekler sizi stada sokmam’ diyen adam herkesin suratına pis pis gülüyor. Hani artık bu aile Fenerbahceliyim demeye utaniyordu?
Bı de su kadar tesis oldu bu kadar tesis oldu lafları dönüyor. Bir eski haline bakıyorum bı yeni haline bakıyorum. Çok fark var deniyor. Evet çok fark var. Bizi istenmeyen ilan ettiniz. Biz artık o statlarda yokuz. Bişey dicem siz bizi değil, biz sizi istemiyoruz o yüzden disardayiz. Buna bı açıklık getirelim de!
Bir sürü yeni anayasa ile kaç yaşında milletvekili olunabilir falan o anlatıldı. Futbol zirvesi diye muhalefete sizin jübile zamanınız geldi falan dendi. Vallahi bunlar hep yapılıyor Gram umrumda değil. Ben apolitik adamım ama futbol zirvesi ya hala sabırla futbol bekliyorum. Sponsorlar bile futbol bileşeni biz taraftar hala değiliz. Neyse plaketler verildi. Video kesildi. Futbol konusulmadi daha, Hani Vieri konuşacaktı lan. Sonra bı foto gördüm. Vieri futbol zirvesinde 4 kişiye konuşuyor.
Çöp kalkınca sinekler gider, arılar gelir.

Paylaş..Share on TumblrPrint this pagePin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on FacebookEmail this to someone

admin