Biz buradayız demenin en alternatif yolu; Sticker.

Önce duvarlar takımın rengine boyandı, yazılar yazıldı, ardından bayraklar geldi her yanı süsledi bunlarda yetmedi taraftara, daha kalıcı bir şeyler olsun istedi. Sticker akla geldi ve sonrası malum. Deplasmanda, kendi stadında/salonunda, okulunda, evinde, dolabında, gittiğin her yere stickerı götürdün ve ben buradayım dedin.

Rengarenkti, kimisi kendi takımını tanıtan mesajlar doldurdu onu, kimisi taraftar grubunu tanıtan mesajlarla, kimisi ise sadece benimsediği ultras kültürü ile ilgili bir şeyler doldurdu stickera ve onu tabiata bıraktı.

Çok benimsendi, amatör liginden profesyonel ligine her yerde gördük onu pankartlar kadar tutuldu salonlara taştı. Defterine kitabına yapıştırdı onu öğrenci, yöneticisi masasına, işçisi dolabına. Baktıkça baktı, daha da sarıldı armasına, sevdasına, kavgasına.. ve sticker artık adım attığımız her yerde. Her renkten, her ligden, her takımdan, her kültürden..

galacasual

 

Paylaş..Share on TumblrPrint this pagePin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on FacebookEmail this to someone

admin