Avrupa Taraftar Birliği Toplantısı (FSE Summer Network Meeting)

14-17 Temmuz 2016 tarihlerinde İzmir’ de gerçekleşecek olan Avrupa Taraftar Birliği Toplantısı (FSE Summer Network Meeting) sempozyum programında yer alan konu başlıkları kesinleşti. Oturumlarla ilgili detaylı açıklamalara ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.http://www.fseizmir2016.org/konular/
1. e-Bilet: Plastik kart her derde deva olabilir mi?
2. Türkiye’de Taraftar Hakları Mücadelesi
3. Bizim evimiz bizim stadımız
4. Olağan şüpheliler: Taraftarlar – Teröre karşı sıkılaştırılmış güvenlik önlemleri ile kendi kalemize mi gol atıyoruz?
5. Medya, Taraftar ve Futbol
6. Taraftarlar futbolu yönetebilir mi?
7. Futbolun Önündeki Engelleri Kaldıralım
8. Toplumsal Amaçlar İçin Taraftar Girişimleri
9. Türkiye Futbol Fanzileri Sergisi
10. Yasaklı Pankart Sergisi
11. Göçmenler ve Futbol – Her türlü ayrımcılığa karşı Bütün Renkler Güzeldir

PROGRAM :

14 Temmuz 2016 Perşembe

Konuklarımızın karşılanması ve etkinliğin “başlama vuruşunun” yapılması ile beraber taraftarların hep beraber vakit geçirebileceği bir futbol ortamında hem eğlenecek hem de yol yorgunluğunu üzerimizden atacağız.

15 – 16 Temmuz 2016 Cuma – Cumartesi

Sunumlar, atölye çalışmaları, taraftarların deneyim aktarımı, bilgi paylaşımı ve ilerleyen dönemde ortak haklar çerçevesinde birlikte hareket etmelerine olanak sağlayacak teorik ve pratik sunumlar gerçekleştirilecektir. Farklı kapasitelerde salonları, toplantı odaları, sergi alanları, açık hava sineması, kokteyl ve yemek mekanları ile taraftarların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahip olması nedeniyle Ana Etkinlik Alanı olarak İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi seçilmiştir.

16 Temmuz 2016 Cumartesi (Akşam)

Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’ nde gerçekleşecek teorik ve pratik sunumların bitmesini takiben taraftarların katılımına açık bir akşam yemeği ve canlı müzik etkinliği düzenlenecektir. Etkinliğin Tarihi Havagazı Fabrikası’ nda gerçekleşmesi planlanmaktadır.

17 Temmuz 2016 Pazar

İzmir Körfezi’ nde yer alan ve sadece deniz yoluyla ulaşımı mümkün olan Yassıcaada’ da; tamamen deniz, güneş, müzik ve eğlenceye ayrılan bir kapanış partisi düzenlenecektir.

SALON :

Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi

Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’ni ve tarihsel olarak ülkemizi “fuar” kavramı ile tanıştıran, gelecek vizyonunu “Fuarlar ve Kongreler Kenti” hedefi ile oluşturan İzmir’de sektörün hizmetine sunmaktayız.

İzmir’in giderek artan konaklama kapasitesi, şehirlerarası ve şehiriçi ulaşım kolaylıkları, iklim avantajları, zengin tarihsel mirası, gözalıcı güzellikleri, kongre ve sergi merkezimizin olanakları ile birleşerek size, kongre, sempozyum, fuar, panel, gösteri, konser ve her boyuttaki toplantılar için ideal bir ortam oluşturur.

Kongre ve sergi merkezimiz, İzmir’in ilk kurulduğu yer olarak kabul edilen, kentin çevresinde konumlandığı körfezin muhteşem manzarasını ayaklarınızın altına seren Tepekule’de kurulmuştur ve ismini bu antik kentin kurulduğu yerden alır. Tepekule, konum olarak, kentin tüm önemli merkezlerine ve turizm beldelerine yakındır.

Etkinlikleriniz süresince, Tepekule’de sizin ve konuklarınızın ihtiyacı olan herşeyi parmaklarınızın ucuna getiriyoruz. Konuklarınızı gururla ağırlayacağınız bu mekanda, size ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyacağız.

http://www.mmotepekule.org

Paylaş..Share on TumblrPrint this pagePin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on FacebookEmail this to someone

admin